Üretim Takip

Web tabanlı üretim takip yazılımımız, özellikle üretim yapan fabrikaların işleyişlerini düzene koyan ve alınan verimi maksimum seviyeye çıkaran yazılımdır. Web tabanlı Üretim takip sistemi, fabrikaların verimini ve kontrolünü önemli ölçüde arttıran sistemlerdir.

Web tabanlı üretim yönetim yazılımlarının tüm modüllerini içeren, web tabanlı çalışan ve zengin raporlamaya sahip bir üretim yönetim yazılımıdır.

Parça bazlı imalat yapan tüm fabrikalarda kullanılabilmekle beraber, özelde konfeksiyon, tekstil, otomotiv, otomotiv yan sanayii ve mobilya gibi emek-yoğun sektörlerin ilk tercih sebebi olmuştur.

Uygulama kapsamında sağlanan veriler ile alıcılara otomatik olarak gönderilen mailler ile raporlamalar alınabilmektedir.

Tüm ekipmanlarınızın durumunu anlık olarak görebilirsiniz. Geliştirdiğimiz cep telefonu yazılımları ile üretim takibinin cep telefonu üzerinden yapılabilmesi mümkün olabilmektedir. IOS, Android veya diğer platformlar için yazılım geliştirilebilmektedir. Böylelikle  üretim takibi cep telefonları veya tabletler üzerinden yapılabilmektedir.